KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12611217

nr 1261 1217

Fortunato Jervoso

(f. 1915), Filippinerna

Oljemålning, Signerad, daterad Manilla 55. Olja på duk, 43x54 cm

Fortunato Jervoso, filippinsk bildkonstnär född 1915.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 17 juni 2019
kl 19:02:55

17/6 18:57:54 1      Vinnande bud

Fortunato Jervoso

Läs mer om Fortunato Jervoso